Kolejna edycja Marszu Azylanta szykuje się na 25 maja, a organizatorem imprezy jest Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Wydarzenie to jest skierowane do wszystkich, którzy kochają czworonożne pupile i pragną spędzić z nimi niezapomniane chwile.

Marsz Azylanta 2024 odbędzie się na Bulwarach Wiślanych w Krakowie. Przemarsz z udziałem uroczych czworonogów ma swój początek przy Moste Dębnickim, a finałowym punktem trasy będzie Pomnik Dżoka. Start zaplanowano na godzinę 10:00, 25 maja.

Na uczestników czeka wiele atrakcji. Jedną z nich będzie wybór psiej pary królewskiej. Poza tym, zapewnione będą darmowe usługi czipowania, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz mnóstwo smakołyków dla psów. Dodatkowo, specjaliści będą udzielali porad behawioralnych dla właścicieli czworonogów. To jeszcze nie wszystko – organizatorzy przygotowują wiele innych niespodzianek.

Teraz pozostaje jedynie liczyć na dobrą pogodę 25 maja, abyśmy mogli w pełni cieszyć się tym niezwykłym wydarzeniem dla miłośników zwierząt.