W nieodległym czasie, konkretnie 25 maja, odbędzie się kolejna edycja Marszu Azylanta. To wydarzenie jest organizowane przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i skierowane do wszystkich miłośników czworonogów, którzy z niecierpliwością oczekują na atrakcje przygotowane specjalnie dla nich.

Marsz Azylanta 2024 ma miejsce w tradycyjnej lokalizacji, Bulwarach Wiślanych w Krakowie. Punktualnie o godzinie 10:00 rozpocznie się przemarsz z naszymi ukochanymi psiakami w kierunku Pomnika Dżoka. Start planowany jest od Mostu Dębnickiego.

Program tegorocznych obchodów Marszu Azylanta 2024 jest pełen interesujących punktów. Najważniejszy z nich to wybory króla i królowej spośród obecnych psów. Dodatkowo, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z darmowego czipowania swoich zwierząt. Na miejscu przewidziane są także liczne konkursy z nagrodami, pyszne smakołyki dla psów, a także porady behawioralne udzielane przez specjalistów. To tylko część zapowiedzianych atrakcji.

Obecnie, jedynym czynnikiem niezależnym od organizatorów jest pogoda. Miejmy nadzieję, że słońce zaświeci nad Krakowem 25 maja.