W historycznym, pełnym turystów mieście – Krakowie, doszło do przerażającego incydentu. Awanturnik, uzbrojony w ostry instrument, zaatakował innego mężczyznę. Agresor, pomimo intensywnych starań policji, wciąż unika schwytania.

Dramatyczne wydarzenie rozegrało się na krakowskiej ulicy Grota-Roweckiego, już po godzinie 17. Policja otrzymała powiadomienie o konflikcie między dwiema osobami płci męskiej. W wyniku tej bójki, jedno z zaangażowanych w nią osób zostało rannych za pomocą ostrego przedmiotu. Sprawca incydentu natychmiast opuścił miejsce zajścia.

Nieprzerwanie prowadzone są działania mające na celu ujęcie sprawcy tego alarmującego zdarzenia. Śledczy dokonują oględzin miejsca zdarzenia, próbując ustalić więcej szczegółów. Poszukują również potencjalnych świadków incydentu i analizują materiały z monitoringu w nadziei na zdobycie jak najwięcej informacji mogących pomóc w śledztwie.

Mężczyzna, który doznał obrażeń w wyniku ataku, w wieku około 40 lat, został natychmiast przetransportowany do najbliższego szpitala. Na ten moment, informacje o jego stanie zdrowia nie zostały jeszcze udostępnione przez policję.