Dzisiaj, 24 maja, odbędzie się wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Klub Studio otworzy swoje drzwi dla wszystkich miłośników muzyki na darmowy koncert. Jest to okazja do przeżycia niezapomnianej nocy z muzyką na żywo. Wydarzenie ma rozpocząć się punktualnie o 19:00.

Impreza jest organizowana z okazji 23. urodzin Orkiestry Reprezentacyjnej Akademii Górniczo-Hutniczej. Organizatorzy koncertu zapowiadają niesamowite połączenie różnych gatunków muzycznych. Oczekujcie potężnego dźwięku muzyki elektronicznej, pop i techno w wykonaniu ORAGH! Właśnie 24 maja klasyka dęciaków ma szansę spotkać się z nowatorskim podejściem do współczesnej muzyki klubowej.

Koncert ma na celu stworzyć niepowtarzalną atmosferę, gdzie klasyczne brzmienia spotkają się z najnowszymi trendami muzycznymi. Organizatorzy zachęcają do zanurzenia się w dźwiękach inspirowanych najlepszymi klasykami tego gatunku, przeplatanych ich własną interpretacją nowości muzycznych. Ta niepowtarzalna okazja to prawdziwe święto dla wszystkich melomanów. Nie przegapcie tej szansy i dołączcie do nas w tej muzycznej podróży!