Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Kozłówce” wraz z miastem Kraków mają przyjemność zaprosić wszystkich na już XX edycję Rodzinnej Imprezy Plenerowej. Wydarzenie to odbędzie się na parkingu przy basenie Com-Com Zone, znajdującym się przy ulicy Facimiech 32, w niedzielę 16 czerwca. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godzinę 15:30, a zakończenie przewidziane jest na godzinę 21:00.

Niejednokrotnie udowodniliśmy, że potrafimy stworzyć atrakcyjny program artystyczny. Tym razem na naszej scenie wystąpią młodzi artyści z lokalnych szkół podstawowych i średnich oraz przedszkoli. Zapewniamy też, że nie zabraknie muzyki, za którą odpowiadać będzie zespół „Folk–power”. Grupa taneczna „Comhlan” zaprezentuje swoje umiejętności poprzez pokaz tańca irlandzkiego. Dodatkowo dzieci biorące udział w zajęciach realizowanych w ramach projektu „Kształtuj umysł i ciało – ofert mamy niemało” pokażą swoje talenty w tańcu nowoczesnym. Na koniec, o godzinie 20:00, na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Jacek Stachursky.

W czasie imprezy nie zabraknie również atrakcji poza sceną. Przygotowaliśmy dla was kącik plastyczny, rozgrywki szachowe, lunapark oraz malowanie twarzy i warsztaty z arteterapii. Będzie możliwość skosztowania dań z małej gastronomii. W różnorodnych konkursach i zabawach będzie można wygrać cenne nagrody i oryginalne gadżety.

Z okazji swojego piątego urodzinia, Com-Com Zone Kozłówek oferuje dodatkowe atrakcje takie jak: Pool Party dla dzieci, Aqua Maraton, Zumba Maraton, warsztaty fitness oraz pokazowe zajęcia z nauki pływania. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Com-Com Zone Kozłówek.

Podczas imprezy swoją działalność będą reklamować takie instytucje jak m.in.: Biblioteka Kraków, harcerze z 4 Szczepu „Czwartacy”, Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych czy Stowarzyszenie Siemacha.

Cieszymy się, że wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Aleksandra Miszalskiego.