W polskim mieście Krakowie, doszło do groźnego incydentu. W okolicach przystanku autobusowego Lindego, kierującego się na Mydlniki, miało miejsce niefortunne zdarzenie, którego uczestnikami była jedna kobieta oraz dwie osoby poruszające się na hulajnodze.

Komunikacyjne władze Krakowa poinformowały o tym zdarzeniu poprzez oficjalne ogłoszenie. Zarazem podkreślają one, jak ważna jest ostrożność podczas korzystania z hulajnóg, co jest wymierzone bezpośrednio do wszystkich użytkowników tego środka transportu.

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w komunikacie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego (MPK), nieszczęsny incydent miał miejsce dzisiaj, chwilę przed godziną 12:00. Kobieta, która właśnie opuściła autobus na przystanku Lindego kierującym do Mydlnik, została niespodziewanie uderzona przez przechodzącą obok hulajnogę. W wyniku tego zdarzenia doznała ona poważnych obrażeń nogi. Ponadto, dwie osoby poruszające się na hulajnodze, ojciec i syn, także odniosły obrażenia w wyniku tego zdarzenia.