Wadowice, niewielkie miasto w Małopolsce, znane przede wszystkim jako miejsce urodzenia Jana Pawła II, przygotowuje się do niecodziennego wydarzenia. Mieszkańcy i turyści będą mogli w piątek, 21 czerwca 2024 r., uczestniczyć w głośnej i pełnej atrakcji imprezie „Wianki nad Skawą”, po raz drugi organizowanej we współpracy z radiową stacją RMF Maxx. Ta rosnąca z roku na rok impreza jest inicjatywą magistratu miasta Wadowice.

Na Wiankach nad Skawą, które są właśnie imprezą kończącą rok szkolny, bawić się będą nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli. Wydarzenie to przyciąga coraz więcej osób, a jego popularność stale rośnie. To jest bowiem okazja do wspólnej zabawy i balowania do późnych godzin nocnych.

Podczas ubiegłorocznej edycji na estradzie zaprezentowali się tacy artyści jak Margaret i Smolasty. Tegoroczna oferta koncertów także prezentuje się bardzo obiecująco. Swoje umiejętności zaprezentują Mądry, Julka Żugaj, Bryska i Daria Marx. Zabawa muzyczna rozpocznie się o godzinie 18, a ostatnia gwiazda wieczoru pojawi się na scenie o godzinie 22. Czeka nas zatem intensywna noc pełna atrakcji.

Ale zanim muzyczne emocje osiągną szczyt, już od godziny 16 zaplanowano warsztaty plecenia wianków. Dla dzieci przewidziane są dmuchane zamki do szaleństw i kąpiel w kolorach. Nie zabraknie też strefy gastronomicznej, a dla chętnych do pamiątkowego zdjęcia przygotowana zostanie bezpłatna fotobudka.

Oczywiście, nie można zapominać o sportowych emocjach. Miłośnicy siatkówki plażowej będą mogli zmierzyć się w rywalizacji o Puchar Burmistrza. Turniej dla najmłodszych rozpocznie się już o godzinie 12.30, natomiast dorośli wezmą udział w zawodach od godziny 16. Szczegóły dotyczące turnieju można uzyskać pod numerem telefonu 509 077 269.