Policjanci z Komendy Miejskiej w Krakowie przekazali wiadomość o tajemniczym zniknięciu mężczyzny, który jest mieszkańcem krakowskiego osiedla Strusia. Mężczyzna, który ma 36 lat, ostatni raz był widziany 24 marca, gdy opuszczał swoje mieszkanie i do dzisiejszej chwili nie nawiązał kontaktu z bliskimi ani nie wrócił do swojego domu.

Człowiek, którego policja identyfikuje jako Pana Tomasza, opuścił swoje miejsce zamieszkania około godziny 14:00 owego dnia i od tamtej pory nie dał o sobie znać. Władze policyjne podały do publicznej wiadomości zdjęcie zaginionego i apelują do wszystkich, którzy mogliby posiadać jakiekolwiek informacje na temat jego obecnego miejsca pobytu, aby skontaktowali się z nimi.

Na potrzeby poszukiwań Pana Tomasza został opublikowany jego dokładny rysopis. Zaginiony to mężczyzna o wzroście 180 cm i wadze około 80 kg, budowy ciała krępej. Jego charakterystyczne cechy to ciemne oczy, duży nos oraz blizna, którą ma na dłoni.

Podczas swojego ostatniego widzenia 36-letni mężczyzna był ubrany w czarną ortalionową kurtkę posiadającą kaptur, spodnie jeansowe o jasnobłękitnym kolorze oraz ciemne buty welurowe, sięgające za kostkę.