Siły policyjne ujawniły dodatkowe szczegóły dotyczące brutalnego incydentu, który miał miejsce wczoraj na Ruczaju. W wyniku tego zdarzenia zatrzymany został mężczyzna w wieku 36 lat.

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że około godziny 10:00 rano otrzymali zgłoszenie o agresywnym incydencie, który miał miejsce w jednym z budynków firmowych na terenie Ruczaju. Kiedy patrol policyjny przybył na miejsce, znaleźli 36-letniego mężczyznę, który został obezwładniony przez innych pracowników. Na miejscu byli również ranny pracownik firmy i ochroniarz, który próbował powstrzymać atak.

Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała został przeniesiony do szpitala przez ekipę pogotowia ratunkowego, podczas gdy ochroniarz został udzielona natychmiastowa pomoc medyczna na miejscu. Napastnik w wieku 36 lat został aresztowany na miejscu przez funkcjonariuszy krakowskiej policji i po wykonaniu początkowych czynności prawnych został przewieziony do aresztu.

Podczas całego dnia policja zbierała dowody i przeprowadzała dalsze czynności z zatrzymanym mężczyzną. Napastnik zostanie teraz doprowadzony do prokuratury, która będzie nadzorować całe postępowanie i podejmie decyzję o przedstawieniu zarzutów 36-latkowi oraz o możliwości zastosowania środków zapobiegawczych.