Rozpoczynający swoje działania wykonawca odpowiedzialny za nadchodzącą konstrukcję nowej trasy tramwajowej, która ma prowadzić do Mistrzejowic, przekazuje informacje o przewidywanych zmianach w ruchu drogowym. Te rewizje mają wejść w życie już w najbliższy poniedziałek, 17 czerwca, w okolicy ul. Dobrego Pasterza.

Predykcja na najbliższy poniedziałek zakłada rozpoczęcie prac budowlanych, które będą miały na celu modernizację infrastruktury energetycznej w rejonie stacji transformatorowej. Ze względu na te zaplanowane roboty, niektóre obszary zostaną tymczasowo zamknięte dla użytkowników. W szczególności dotyczy to drogi dojazdowej do parkingu wewnętrznego za szlabanem oraz terenu parkingowego znajdującego się niedaleko bloku numer 118c przy ulicy Dobrego Pasterza.

Prace na wspomnianym wcześniej fragmencie ulicy mają rozpocząć się pomiędzy godzinami 7:00 a 8:00 rano i są zaplanowane na okres dwóch tygodni. Zwracamy się z prośbą do mieszkańców i użytkowników dróg, aby podczas prowadzenia prac nie blokować wjazdu do tych miejsc.