Kraków jest gospodarzem kolejnego wydarzenia artystycznego, tym razem ma to być muzyczne święto. Podczas tego bezpłatnego koncertu, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać popularnych melodii z gatunku muzyki rozrywkowej.

Sercem tego muzycznego wydarzenia będą soliści Studia Piosenki z Nowohuckiego Centrum Kultury, którzy zapraszają na swój wyjątkowy koncert zatytułowany „Witajcie w naszej bajce”.

Ten koncert to ukoronowanie ciężkiej pracy, którą soliści Studia Piosenki wkładali przez cały rok. Przez ten czas ciężko ćwiczyli, aby pokazać swoje umiejętności wokalne szerszej publiczności. Swoje talenty zaprezentują nie tylko dorośli, ale również dzieci i młodzież. Wszyscy oni łączą się wspólną pasją do śpiewu i wykonają znane utwory z obszaru muzyki rozrywkowej.

Zaproszenie na tę muzyczną ucztę jest otwarte dla wszystkich i skierowane na poniedziałek, 17 czerwca 2024 roku. Koncert odbędzie się na plenerowej scenie Nowohuckiego Centrum Kultury. Początek wydarzenia jest zaplanowany na godzinę 18:00.