Dnia 16 czerwca bieżącego roku, w murach TAURON Areny Kraków odbywa się wyjątkowe wydarzenie – koncert znanych twórców z platformy YouTube. Jest to inauguracyjna odsłona EKIPA Festiwalu, który zapowiada się jako prawdziwe święto dla fanów popularnych youtuberów.

Wśród artystów, którzy zaszczytują scenę swoją obecnością, znajdują się Friz, Wersow, Genzie, Mortal oraz 3 Króli. Ta gwiazdorska ekipa ma za zadanie zapewnić niezapomniane wrażenia podczas pierwszego festiwalu EKIPA, który ma miejsce 16 czerwca 2024 r. w TAURON Arena Kraków. Koncerty to jednak tylko część atrakcji przygotowanych przez organizatorów dla zgromadzonych fanów.

Rozkład dnia na festiwalu prezentuje się następująco: o godzinie 15:00 otwarcie głównej sceny, natomiast start głównego wydarzenia zaplanowany został na godzinę 16:30. Następnie odbędą się koncerty Mortala (o godzinie 17:00), Trzech Królów (o godzinie 18:15), Wersowa (o godzinie 19:30) i GenZie (o godzinie 20:45). Całość ma zakończyć się o godzinie 22:45.

Ważna informacja dla najmłodszych uczestników festiwalu: dzieci poniżej 12 roku życia mogą brać udział w wydarzeniu wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, a wejście na teren koncertu jest możliwe po zakupieniu biletów dla obu osób.