W czasie ostatnich obrad Rady Miejskiej, które odbyły się w Krzeszowicach, miało miejsce uroczyste uhonorowanie sportowców oraz ich trenerów za osiągnięcia w 2025 roku. Burmistrz Wacław Gregorczyk oraz Przewodniczący Rady Leszek Kramarz podkreślili, że sukcesy te stanowią powód do dumy dla całej lokalnej społeczności. Wydarzenie to było także okazją do zobrazowania, jak ważne są determinacja, ciężka praca i pasja w osiąganiu znakomitych wyników.

Lista uhonorowanych sportowców i ich trenerów

Podczas ceremonii nagrodzono wielu wybitnych zawodników. Wśród wyróżnionych znaleźli się Maksymilian Chucherko, Jowita Pudełek, Paweł Pudełek, Jacek Kret, Justyna Chucherko oraz Weronika Sarek. Do grona nagrodzonych dołączyli również Wiktoria Sarek, Magdalena Mędrek, Ewa Kwarciak, Oliwia Bednarczyk, Marta Podgórni, Karolina Kwiatkowska, Maja Gradek, Julia Matysik, Oliwia Śliwińska, Emilia Czerhoniak, Dominik Łuczyński, Adrian Seremak, Igor Styrylski, Leon Stolarski, Franciszek Semczak, Antoni Pikul, Leon Godyń, Franciszek Kurdziel, Wojciech Kardas, Kinga Bury, Franciszek Ciałowicz, Maja Kadłuczka, Bruno Kadłuczka, Łukasz Kortas, Karol Gwizdała, Franciszek Czyż, Blanka Czyż, Jakub Gędłek i Henryk Piwowar. Każda z tych osób przyczyniła się do chluby naszej gminy, dając dowód na to, że sukces nie zna granic, kiedy jest poparty ciężką pracą.

Specjalne wyróżnienie Burmistrza

Nagroda Burmistrza Gminy Krzeszowice została przyznana Renacie Brzózce, pełniącej funkcję Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej oraz nauczycielki w Zespole Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej. Wyróżnienie to jest uznaniem za jej wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie edukacji na rzecz Gminy Krzeszowice. Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych to wyraz podziwu i zachęta do dalszej pracy, która przynosi wiele satysfakcji z realizacji życiowych pasji.

Źródło: facebook.com/KrzeszowiceGmina