Na terenie Prądnika Białego, deweloper o nazwie MJM Conrada podjął się realizacji ambitnej inwestycji mieszkaniowej. Planowany projekt obejmuje budowę trzech nowoczesnych budynków mieszkalnych. Ta rozbudowa odbywać się będzie w bliskim sąsiedztwie Hotelu Conrad, usytuowanego przy ulicy Conrada.

Inwestycja obejmuje postawienie trzech sześciopiętrowych bloków mieszkalnych, które będą wyposażone w podziemny parking. Głównym elementem tych budynków będą 144 apartamenty o zróżnicowanym metrażu, oscylującym w przedziale od 26 do 87 metrów kwadratowych. Zgodnie z najnowszymi informacjami, aktualnie kupiono już 30 mieszkań, a kolejna grupa jest już zarezerwowana przez potencjalnych nabywców.

Deweloper szczegółowo opisuje, że jeden z budynków składać się będzie z dwóch oddzielnych brył, połączonych wspólnym parterowym garażem. Wyróżnikiem tych bloków ma być nietuzinkowa elewacja zdobiona dwukolorowymi pasami. Ponadto, osiedle zostanie otoczone zielenią, która ma za zadanie oddzielić je od zgiełku miejskiego tętniącego na głównej ulicy.

Podziemny parking przewidziany w ramach inwestycji ma pomieścić 173 samochody. Deweloper MJM Conrada poinformował również o planach stworzenia placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Kompleksowe ukończenie całego projektu mieszkaniowego zaplanowano na ostatni kwartał 2025 roku.