Planując kolejne wydarzenia kulturalne na rok 2024, warto zaznaczyć w kalendarzu sobotę, 15 czerwca. Tego dnia odbędzie się bowiem Dzień Branic, który już teraz zapowiada się jako niezapomniane wydarzenie. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 15:00 przy ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29, gdzie mieści się siedziba Klubu Herkules.

Organizatorzy postarali się zapewnić szeroki wachlarz atrakcji dla wszystkich gości. W programie przewidziano między innymi występy młodych talentów z Klubu Herkules. Dodatkowo, uczestnicy będą mogli podziwiać różnorodne pokazy taneczne oraz sztuk walki.

Ale to nie koniec atrakcji tego dnia. Na terenie imprezy funkcjonować będzie wesołe miasteczko oraz miejsce do grillowania i ogródek piwny. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno małym jak i dużym gościom zostanie zapewniona dobra zabawa.

Punktem kulminacyjnym Dnia Branic będzie występ gwiazdy wieczoru – popularnego zespołu Baciary. Koncert rozpocznie się o godzinie 17:30 i bez wątpienia przyciągnie tłumy fanów tej grupy muzycznej.